Üzemeltetési munkatárs2017.06.20.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország vezető alkalmazott kutatás-fejlesztéssel foglalkozó kutatóintézete.
Társaságunk miskolci telephelyére munkatársat keres

üzemeltetési munkatárs

 munkakörbe.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a kommunális szolgáltatásokat végző cégekkel, szükség esetén intézkedés;
  • a társaság miskolci telephelyén lévő épületéhez és gépkocsi flottájához kapcsolódó infrastruktúra (épület, víz, gáz, elektromos hálózat, jelző és riasztó rendszerek, érintés -és tűzvédelmi rendszerek, épület és gépkocsi flotta) működésének folyamatos felügyelete, karbantartások és javítások megszervezése és felügyelete, esetleg kisebb javítások elvégzése;
  • recepciós feladatok részbeni ellátása – bejövő hívások fogadása, továbbítása; érkező partnerek fogadása, tájékoztatása; udvar (parkoló) felügyelete, behajtó járművek követése, érkezők azonosítása;
  • közvetítő munkakapcsolat tartása a takarító személyzettel és biztonsági szolgálattal, a rend és tisztaság felügyelete;
  • iroda, illetve gépkocsi kulcsok kezelése;
  • feladata az épület biztonsági és tűzvédelmi előírásaiban foglaltak betartása és betartatása a munkavállalókkal.

Elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség és / vagy érettségi – technikusi végzettség (műszaki, ipari, gépipari szakközépiskolai),
  • számítógépkezelői jártasság,
  • nyitott gondolkodásmód, önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzési attitűd,
  • tulajdonosi szemlélet
  • kreativitás, jó problémamegoldó készség.

Szakmai előnyt jelent:

  • műszaki területen szerzett technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • egyéni, szakmai fejlődési lehetőség,
  • teljes, napi 8 órás munkaidő,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2017. július 28-ig az alábbi címre küldje: allas1@bayzoltan.huElektronikus levele tárgy sorában legyen szíves feltüntetni a megpályázott munkakör elnevezését.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.