Őnálló kutató/fejlesztő2016.12.12.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Mérnöki Divíziójának (BAY-ENG) az
Észak-magyarországi régió vezető alkalmazott kutatás-fejlesztéssel foglalkozó kutatóintézete
Anyagfejlesztési Osztályára új munkatársat keres

önálló kutató/fejlesztő

munkakörbe
miskolci munkavégzéssel

Munkakör:

  • az Anyagfejlesztési Osztály alap és alkalmazott kutatási projektjeinek szakmai megvalósításában való közreműködés;
  • szakmai dokumentációs anyagok, jelentések készítése, (magyar és angol nyelven).

Elvárások:
  • felsőfokú (MSc) anyagmérnöki, kohómérnöki, vagy vegyészmérnöki végzettség;
  • szakmai tapasztalat illetve tudás az osztályon jelenleg folyó projektek szakmai területeinek többségén: fémes kompozitok, fémhabok, fémemulziók, vizes szolok, üveghabok, polimer-habok, hőtároló anyagok, kémiai analitikai módszerek, anyagvizsgálati módszerek, reológia, nagyhőmérsékletű technológiák, fázisdiagramok, nanotechnológiák, nanotudományok;
  • ipari kapcsolatrendszer;
  • projektek előkészítésében, végrehajtásának szakmai menedzselésében és teljesítésében való tapasztalat;
  • aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban;
  • együttműködő készség, kreativitás, strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • problémamegoldó képesség, rugalmasság, igényesség, precizitás, pontosság;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:
  • PhD fokozat anyagmérnöki, kohómérnöki, vagy vegyészmérnöki tudományokból;
  • EU-s és hazai kutatási projektek megvalósítási tapasztalatai.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, juttatások;
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet;
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító önálló feladatok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, 2017. január 6-ig küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az allas1@bayzoltan.hu e-mail címre.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.