Mérnök ügyfélkapcsolati menedzser2017.09.06.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Mérnöki Divíziója (BAY-ENG)

új munkatársakat keres

mérnök ügyfélkapcsolati menedzser

munkakörbe miskolci munkavégzéssel

Munkakör:

  • a Mérnöki Divízió üzleti kapcsolatainak menedzselése,
  • a cég üzleti kapcsolatainak fejlesztése
  • folyamatos kapcsolattartás a divízió fontosabb hazai vállalati partnereivel, elsősorban KKV területen
  • ügyfeleink műszaki problémáinak feltárása,
  • árajánlatok készítése, szerződéskötések menedzselése
  • a céges partneri adatbázis frissítése, fejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnöki)
  • ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői jogosítvány, megfelelő vezetési gyakorlat
  • MS Office és Power Point gyakorlott felhasználói ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • üzletkötői, értékesítői tapasztalat
  • kiterjedt ipari kapcsolatrendszer
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, juttatások
  • barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet,
  • magas színvonalú szakmai környezet, jól képzett munkatársak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az allas1@bayzoltan.hu e-mailre 2017. szeptember 20-ig.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.