Laborasszisztens2017.04.10.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete,
amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása.

Szegedi telephelyén lévő kutatólaboratóriumba,
nyersanyag visszanyeréssel foglalkozó osztályra keres

laborasszisztens munkatársat.

A munkavégzés helye: Szeged.

Feladatok:

  • Részvétel laboratóriumi kutatási feladatok elvégzésében, a kísérleti munka segítése a laboratóriumi folyamatokban, a kutatási munkatársak irányításával;
  • Napi rutin mérések elvégzésekhez szükséges előkészítő műveletek elvégzése, hozzákapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése, valamint egyéb ehhez kapcsolódó tevékenységek végzése;
  • Mintavételek elvégzése, a minták előírás szerinti tárolása, megőrzése;
  • Vizsgálati oldatok, reagensek készítése, minta-előkészítés;
  • Alap mérőműszerek ellenőrzése, kalibrálása;
  • A vizsgálatokhoz használt üveg- és egyéb eszközök előírásnak megfelelő tisztítása, tisztán tartása;
  • Az általa végzett vizsgálatok dokumentálása az érvényes és vonatkozó szabályozásoknak megfelelően;
  • A vizsgálati eredmények kiszámítása, javaslattétel azokra, a jóváhagyott eredmények rögzítése a számítógépes rendszerben;
  • A vizsgálatokhoz szükséges vegyszerek, eszközök, műszerek rendeltetésszerű használata, karbantartása, tisztítása, állagának megőrzése, előírásszerű tárolása, kalibrálások elvégzése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • legalább 5 éves laborgyakorlat (mikrobiológia és/vagy kémiai analitika);
  • stabil MS office felhasználói szintű alkalmazása;
  • mikroszkóp felhasználó szintű alkalmazása;
  • precíz, önálló munkavégzés;
  • megoldás orientált gondolkodásmód.

Előnyt jelent:

  • tapasztalat steril munkakörülmények közötti munkavégzéssel (baktériumokkal, gombákkal);
  • tapasztalat mikroorganizmusok átoltásában, fenntartásában, ellenőrzésében;
  • élelmiszer kémia/mikrobiológiai tapasztalat;
  • alap molekuláris biológiai tapasztalat (PCR, qPCR);
  • angol nyelvismeret (A2)

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát: szakmai önéletrajzát magyar nyelven, valamint magyar nyelvű motivációs levelét küldje az alábbi e-mail címre: allas1@bayzoltan.hu., 2017. április 27- ig. Kérjük, elektronikus levele tárgy sorában legyen szíves feltüntetni a megpályázott munkakör elnevezését.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.